Гаряча Хургада

Хургада

Хургада – найстаріший курорт Єгипту. Наразі він належить не до історичних пам’яток, а є найсучаснішим і найпопулярнішим місцем для пляжного відпочинку туристів. Хургада – це найкращі умови для чарівного відпочинку: комфортабельні готелі, різноманітні активні і пасивні розваги, обладнані пляжі, вишколений персонал. А ще – доступні ціни, що робить Хургаду особливо привабливою для наших співвітчизників.

Хургада – перлина Єгипту

Хургада – це курорт на березі Червоного моря. Дістатись до нього дуже легко – туроператор завжди організовує транспорт від аеропорту до курорту. Тут завжди чудовий клімат, через що пляжний сезон тут триває цілий рік. Вона має три райони: Ель-Дахар, стара частина міста, де багато історичних пам’яток; Саккала – сучасний центр, де окрім курортних розваг розташовані банки, офісні центри та магазини; та Нова Хургада – найбільш комфортабельний для туристів район, де і розташовані більшість готелів та курортних комплексів.

Чим зайнятись в Хургаді?

Хургада – це в першу чергу пляжний відпочинок. Пляжі тут дійсно просто казка – нереально чисті, із міленьким білим пісочком, по якому так приємно ходити босими ногами. Такод, може похвалитись кількома десятками пляжів, найбільшою популярністю серед туристів користуються «Олд-Вік» і «Дрім-Біч».

Багато туристів їдуть у Хургаду виключно заради дайвінгу. Вода тут прозора і чиста, і неймовірний світ коралів, підводної флори і фауни, красивий рельєф подарують справжнє естетичне задоволення для бажаючих пірнути. Вартість обладнання і послуг інструктора досить доступна.

Із Хургади ви можете замовити екскурсії – зокрема, до єгипетських пірамід, єдиного із семи Див Світу, яке збереглись до нашого часу. Можна покататися на верблюдах по пустині, також популярна розвага українців у Хургаді.

Звісно, це курорт пропонує всі доступні європейські розваги – нічні клуби, ресторани з європейською чи американською кухнею, катання на яхті, водні лижі тощо. А можна просто насолоджуватись морем і пляжем, загоряючи у зручних шезлонгів чи біля басейну.

Чому Хургада – ваша мрія

Відправитись у Хургаду на відпочинок, який включатиме всі розваги, разом із нашою туристичною агенцією дуже дешево і комфортно. Всі клопоти ми візьмемо на себе, а вам залишимо найприємнішу частину – насолоджуватись відпочинком

Перегляньте гарячі тури в Єгипті за лінком: https://inter-tur.te.ua/garyachi-tyru/

×