Гарячі пропозиції в Болгарію

Гарячі пропозиції в Болгарію

Болгарські курорти віддавна користуються доброю репутацією. М’який клімат, чисте море, щира гостинність і помірні ціни роблять Болгарію відмінним місцем для відпустки. І хоча відпочинок біля моря в Болгарії, як правило, асоціюється з Золотими Пісками і Варною, в цій країні є багато інших міст на узбережжі і гарячі пропозиції в Болгарію, кожна з яких ідеально підходить для певної категорії туристів.

Молодіжна тусовка Сонячного Берега

Сонячний Берег є центром молодіжного туризму. Студентським компаніям і закоханим парам, що придбають гарячі пропозиції в Болгарію сюди, місто пропонує величезний 8-кілометровий пляж із золотим піском, більше 300 готелів на будь-який смак, незліченну  кількість кафе і ресторанів, і відмінно організовану індустрію дозвілля, працюючу 24 години на добу. Вранці тут можна позасмагати, вдень позайматися різними видами спорту або поїхати на екскурсію, ввечері пограти в казино, а вночі відпочивати в нічних клубах або зав’язувати знайомства в пляжних барах. До речі, демократичністю на цьому курорті відрізняється не тільки атмосфера, але і ціни.

Помор’я – бальнеологічна оздоровниця біля моря

Хоча море у цього міста відоме своєю чистотою, в Помор’я їдуть не за пляжним відпочинком (хоча і він можливий). Туристів, які замовляють гарячі пропозиції в Болгарію сюди, приваблюють мінеральна вода і лікувальні грязі двох солоних озер. Відмінна особливість інфраструктури міста – велика кількість санаторіїв і грязелікарень, де лікують артрози, радикуліти, ДЦП, наслідки травм, хвороби шкіри, статевої сфери і органів дихання. В середньому для досягнення результатів досить 7-12 днів, а найкращим доказом оздоровлення організму стане пробудження інтересу до болгарської кухні, місцевого бренді і домашніх вин, якими славиться Помор’я.

Відчуйте особисто золотий сервіс Албени, придбавши гарячі пропозиції в Болгарію на цей курорт.

Більшість серед відпочиваючих тут складають західні європейці. Сервіс бездоганний, як і інші складові відпочинку, від екологічної обстановки до насиченої культурної програми. У місті постійно проводяться фестивалі і виставки, є вар’єте. Любителів спортивного відпочинку чекає центр кінної їзди, дайвінг-центр, тенісні корти і футбольні поля; бажаючих оздоровитися – бальнеологічний центр і спа-салони, дітей – лунапарк і аквапарк, і всіх – 5-кілометровий пляж з білосніжним піском.

Гарячі пропозиції в Болгарію не можуть не тішити туристів своїм різноманіттям

Будь-який болгарський курорт  володіє однією унікальною особливістю: той, кому там сподобалося, неодмінно туди повернеться ще раз. Бажаємо Вам знайти курорт до душі і на особистому досвіді переконатися в правильності цього спостереження. Гарного відпочинку!

×