Гарячі тури в Болгарію

Гарячі тури в Болгарію

Гарячі тури в Болгарію відкривають можливість відвідати чудові місця, спогади про які залишаться у Вас на довго. Пропонуємо Вашій увазі 12 особливих місць, де Вам обов’язково сподобається.

Несебр

Стародавнє місто і один з головних морських курортів на болгарському узбережжі і на Чорному морі. Місто часто називають Перлиною Чорного моря. Несебр розташований на півострові, завдяки чому в містечку панує свій мікроклімат. Стара частина міста знаходиться під охороною ЮНЕСКО. Це одне з найстаріших містечок Європи, в якому до цього дня проводяться археологічні розкопки. Придбавши гарячі тури в Болгарію можете побувати в цьому чудовому місці.

Созополь

Созополь разом з Несебром є одним із стародавніх болгарських міст. У минулому місто було грецькою колонією під назвою Аполлонія. Созополь розділений на стару і нову частини. У старій частині міста дуже багато рибальських будинків, побудованих в 19 столітті, а також середньовічних монастирів.

Банско і місто Мелник

Банско – серйозний конкурент французьких і швейцарських гірськолижних курортів. Крім гір, недалеко від Банско розкинувся національний парк Пірін з мальовничими пейзажами озер і соснових лісів. У селі Баня, розташованої в 5 км від Банско, знаходиться 27 мінеральних джерел.

Неподалік від Банско знаходиться місто Мелник – найменше місто в країні з населенням всього 390 чоловік.

Пловдив

Пловдив – друге за величиною місто в Болгарії, в якому розташовані близько 200 пам’яток, 30 з яких є національним надбанням. У Пловдиві сподобається любителям історії, які придбають гарячі тури в Болгарію, адже тут збереглися руїни двох древніх театрів, середньовічних стін і веж часів Османської імперії, церкви 19 століття.

Велико Тирново

Місто Велико Тирново відоме як історична столиця Другого Болгарського царства, яке існувало понад 200 років. У цьому місті можна у всій повноті відчути болгарську історію, адже це одне з найстаріших поселень на болгарській землі, історія якого налічує більше 5000 років. Велико Тирново знаменитий своїми будиночками, побудованими один над іншим, що дуже сильно нагадує Італію і Ви зможете переконатися в цьому на власні очі, придбавши гарячі тури в Болгарію і відвідавши це місто.

Софія

Софія не потребує додаткового представлення, адже це столиця і найбільше місто Болгарії. Серед найбільш знаменитих визначних пам’яток столиці можна виділити собор Олександра Невського, Боянську церкву, Національний археологічний музей, Мечеть Баня Баші. Туристи також із задоволенням відвідують гору Вітоша, розташовану в безпосередній близькості від міста.

Варна

Варна – важливий культурний центр Болгарії, найбільший морський курорт. Любителі історії можуть відвідати тут Варненський археологічний музей і Етнографічний музей. Якщо Ви придбали гарячі тури в Болгарію і подорожуєте з дітьми, обов’язково загляньте в Морський сад, на території якого знаходиться акваріум з представниками флори і фауни Чорного моря, знаменитий дельфінарій, планетарій, і обсерваторія.

Замок в Равадиново

Замок в Равадиново – унікальний проект в околицях Созополя, замок, будівництво якого триває досі. Замок розбудовується, і в ньому з’являється щось нове кожен рік. Відчуття знаходження в казці не покине Вас ні на хвилину.

Шипка

Шипка – це меморіал в пам’ять полеглих за визволення Болгарії під час оборони перевалу Шипка в російсько-турецькій війні 1877-78 років.

Рильський монастир

Рильський монастир – найбільший і найвідоміший православний монастир в Болгарії, був заснований в 10 столітті і вважається одним з найважливіших культурних, історичних, і архітектурних пам’яток в Болгарії. За свою історію монастир пережив пожежі, розграбування турками, але за допомогою болгарського народу він завжди відновлювався. Монастир знаходиться під охороною ЮНЕСКО.

Мис і фортеця Каліакра

Мис Каліакра є природним і археологічним заповідником і одним зі ста національних туристичних об’єктів. Туристи приїжджають сюди, щоб поспостерігати за дельфінами. Стрімкі скелі мису, поцятковані гротами, нависають над морем на висоті 70 метрів. Від фортеці на мисі Каліакра в даний час збереглися лише частини стін.

Долина троянд

Найзнаменитіша долина в Болгарії, яка перебуває поруч з містом Казанлик. Тут також розташований музей троянди, в якому розповідається історія виробництва трояндової олії з давніх часів і до наших днів. Рожеве масло з Болгарії по праву вважається одним з кращих в світі, тому не забудьте прихопити маленьку баночку в якості сувеніра.

Видно, що гарячі тури в Болгарію – це не лише море і золотий пісок.

Це велика кількість захопливих місць, що назавжди Вам запам’ятаються і які захочеться відвідати ще хоча б раз!

×