Пакетні тури в Болгарію

Пакетні тури в Болгарію

Болгарія – це чудова природа і чудовий клімат, тепле море і сонце, лікувальні джерела і засніжені гори, що немов створені для занять спортом. У цю маленьку країну щороку з’їжджаються натовпи туристів, щоб засмагнути і відпочити на пляжах Чорноморського узбережжя. У Болгарії знаходиться безліч прекрасних історичних місць, одиноких гірських монастирів, мальовничих міст з цікавими музеями, тому відпочинок на пляжі завжди можна поєднати з оглядом місцевості, який неодмінно принесе Вам масу відкриттів. Пакетні тури в Болгарію для поїздки всією сім’єю – це і економія грошей, і гарантія прекрасного проведення часу, і маса розваг як для Вас, так і для Ваших дітей.

Пакетні тури в Болгарію – поїздка запам’ятається Вам на все життя.

У район північного узбережжя стікається безліч туристів, тому що воно надзвичайно привабливе для дітей та молоді, яка захоплюється водними видами спорту. Тут знаходиться знаменитий курорт Золоті піски, названий так на честь дрібного золотистого піску його пляжів. Всі умови для віндсерфінгу і підводного плавання, водних лиж, парусного спорту і греблі на човнах – що ще потрібно для гарного настрою? Тому-то тривалі водні екскурсії вздовж берега Золотих пісків і володіють магічною силою тяжіння для туристів. Берег тут не розділений бетонними огорожами, а готелі не тягнуться суцільною лінією вздовж узбережжя, ховаючись, навпаки, в ліс і прохолоду. Недалеко від центру Варни, основного міста північного узбережжя, знаходиться Приморський парк, справжній острівець спокою і тиші. Втомившись від бурхливих розваг на пляжі, Ви завжди зможете відвідати тут дельфінарій і Музей природи – найулюбленіші місця для дітей.

На південному березі болгарського Причорномор’я знаходиться найбільший курорт країни – Сонячний берег, куди якраз пакетні тури в Болгарію є найпопулярнішим напрямком. Купальний сезон триває тут з травня по жовтень. Пляжі тягнуться на 6 км, дивуючи незвично м’яким піском. Це прекрасне місце для сімейного відпочинку. Берег пологий, море неглибоке, і діти, навіть якщо ще не вміють добре плавати, можуть досхочу накупатися на мілководді.

Болгарія – дивовижна країна, яка невпинно привертає до себе гостей з усього світу, тому що саме тут люди з девізом “відпочивати, засмагати, купатися” можуть знайти відразу все бажане, придбавши пакетні тури в Болгарію. Любителі активного відпочинку теж не будуть нудьгувати на березі Чорного моря, а про чисте повітря і цілющі джерела Болгарії ходила слава ще за часів античності.

І безсумнівно, саме діти оцінять пляжі Болгарії гідно, тому що для них створена маса розваг на будь-який смак. Ця гостинна країна, розташована відносно недалеко, здатна запропонувати відпочинок на такому рівні, що поїздка сюди виявиться незабутньою!

×