Пакетні тури в Туреччину

пакетні тури в Туреччину

Одним з найпопулярніших напрямків відпочинку в Туреччині є Стамбул. Стамбул – єдине місто, що розташоване на двох континентах. Відомо, що його історичний центр знаходиться на березі затоки Золотий Ріг, що Стамбул був столицею Візантії та Османської імперії, що звідти на Русь прийшло християнство.

Місто це просто дивовижне! І пакетні тури в Туреччину дають змогу кожному в цьому переконатися.  Незважаючи на свій поважний вік, Істамбул, як називають його аборигени, набагато молодше і емоційніше від будь-якого сучасного мегаполісу. І справа тут не тільки в галасливих східних базарах, темпераменті місцевих жителів і пекучому сонці. Стамбул – згусток життєвої енергії, сили та активності, якими він заряджає кожного туриста. Можливо, саме тому так багато вдається побачити під час подорожі і особливо яскравими виходять фотографії. У будь-якому випадку відвідати Стамбул варто хоча б заради гарного настрою. Тут не доводиться думати, чим зайнятися – походами по базарах або вивченням культури країни. У Стамбулі можливо все …

Чому варто вибрати пакетні тури в Туреччину саме в Стамбул?

Клімат в Стамбулі м’який. З подихом теплих вітрів відкривається пляжний сезон – час засмаги, плавання і … розпродажів. Чоловіки, майте на увазі: тут швидко виліковуються такі небезпечні захворювання, як жіноча хандра і невдоволення чоловіком і гардеробом, що, втім, одне і те ж. Стамбул просто створений для того, щоб жінка нарешті задовольнила свою пристрасть походів по магазинах, базарах і бутіках. У цьому прекрасному портовому місті, де тепло і комфортно, замучена роботою і турботами про сім’ю прекрасна половина людства здатна надовго загубитися в якомусь торговому центрі. Та й чоловіки з не меншим азартом займуться пошуком подарунків для себе. Ну що, вирушаємо за покупками ?!

Якщо Вам ні до чого великий столичний ринок, придбайте пакетні тури в Туреччину та відкрийте для себе Стамбул справжній, пікантний, пряний, сувенірний. Тут прийнято купувати антикваріат, килимові вироби, шкіру, кераміку, чеканку, прянощі і, звичайно, дрібні сувеніри. А зробити це можна практично скрізь.

У Стамбулі є велика кількість палаців, мечетей, церков, музеїв, що не обійдеш і за рік. Десятки 5-зіркових готелів, сотні ресторанів і кафе, величезні торгові центри, тисячі невеликих магазинчиків, доступні ціни, екзотичні сувеніри – все це – Стамбул, життя в якому не припиняється ні вдень, вночі.

×