Пакетні тури Єгипет

пакетні тури Єгипет

Якщо Ви придбали пакетні тури Єгипет і незабаром плануєте поїздку в країну, де раніше не були, варто звернути увагу на деякі корисні поради для туристів в Єгипті.

Чи Ви знаєте, як правильно поводитися  в Єгипті? Адже це мусульманська країна зі своїми законами моралі, традиціями та культурною спадщиною. Манера спілкування, зовнішній вигляд, розмови, гастрономічні уподобання, спосіб життя і види відпочинку – всі ці нюанси можуть вплинути на Ваше перебування в країні, зіпсувати або, навпаки, зробити казковим Ваш відпочинок в Єгипті.

Отже, Ви маєте пакетні тури Єгипет і ступили на землю Єгипту. Всім відомо, що місцеві жителі сповідують мусульманство, а це накладає деякі суворі обмеження на поведінку європейців під час перебування в країні. В основному, вони стосуються зовнішнього вигляду і манери спілкування з корінними жителями.

По-перше, Ваш одяг повинен мати пристойний з точки зору єгиптян вигляд. Короткий одяг, топіки і шорти одягайте тільки в межах пляжу, скромно одягайтеся для сніданку, чоловікам не варто знімати сорочки і майки під час прогулянки по вулицях міста. Можливо, Ви і засмагнете, але викличете неприязнь і осуд з боку місцевих жителів. Пам’ятайте про те, що потрібно поважати традиції країни, куди Ви приїхали в гості.

Придбали пакетні тури Єгипет – рекомендуємо ознайомитись з правилами поведінки в чужій країні

По-друге, не треба вести себе фамільярно з співробітниками готелю чи з продавцями на ринку. Тримайте себе просто, ввічливо і з гідністю, і Вас також будуть поважати. Якщо Ви хочете сфотографувати місцевого жителя, не буде зайвим запитати, чи можна це зробити, оскільки можете ненароком образити релігійні погляди людини, намагаючись її сфотографувати.

По-третє, пам’ятайте про утримання від спиртного, адже в Єгипті встановлений сухий закон, тому не варто занадто захоплюватися алкоголем, і тим більше, намагатися подарувати єгиптянинові спиртне або ковбасу. Не забувайте, що мусульмани не п’ють і не їдять свинину. Вести розмови з місцевим населенням на тему релігії також небезпечно, тому що в разі конфлікту представники влади будуть на боці єгиптянина.

І останнє. Поважайте мусульманську традицію вихідного дня. Відпочивають вони по п’ятницях, тому до 14 години не ломіться в замкнені двері крамниць і магазинів, не призначайте зустрічей з місцевими жителями, дайте їм спокійно виконати намаз. Ваша наполегливість ні до чого не приведе, а тільки викличе неприязнь.

Як видно, варто дотримуватися деяких правил і обмежень, тоді пакетні тури Єгипет забезпечать Вам приємний і незабутній відпочинок!

×