Пляжний відпочинок 2019

пляжний відпочинок 2019

“Ніщо так не гріє душу, як вигляд зібраної на море валізи”. Під цим висловом можуть підписатися мільйони людей по всьому світу, адже пляжний відпочинок є одним з найулюбленіших і популярних способів проведення відпустки. Болгарія, Кіпр; Чорне, Середземне моря; Атлантичний або Індійський океан – кожен турист вибирає свій напрямок, керуючись особистими пристрастями і запланованим бюджетом. Але кожного мандрівника незмінно чекає Він – золотистий пляж зі зручним шезлонгом, де так приємно лежати, насолоджуючись ласкавими сонячними променями і ледь відчутним, кокетливим бризом.

пляжний відпочинок 2019

Пляжний відпочинок на морі 12 місяців в році

Сучасним мандрівникам зовсім не обов’язково чекати настання теплої пори року, щоб позасмагати на піщаному пляжі. Сьогодні відпочинок на морі можливий цілий рік: туроператори пропонують путівки в будь-який куточок світу, де 12 місяців в році панує спекотне і привітне літо. Одним з найпопулярніших напрямків є Єгипет (туристів приваблюють хороші умови, комфортні готелі та доступні ціни). Ця країна має два знаменитих курорту – Хургада і Шарм-ель-Шейх. На більшості пляжів Шарм-ель-Шейха є корали – красиві, але гострі, тому, вирушаючи сюди, слід подбати про спеціальне взуття. У Хургаді ж прекрасні піщані пляжі, тому сюди часто приїжджають сім’ями, навіть з маленькими дітьми.

Ще одна «гаряча» і завжди затребувана пропозиція для туристів – Туреччина. Чисте і прозоре море, плавний вхід в воду, піщане або дрібно-галькове узбережжя – пляжний сезон тут триває практично цілий рік. Відпочиваючі можуть вибирати як спокійні, так і активні способи проведення часу. Спокійне лежання на теплому піску можна змінити заняттями дайвінгом, серфінгом і захоплюючою морською прогулянкою.

Справжнім «ласим шматочком» для мандрівників є гостинна Іспанія. Один з найпрестижніших туристичних куточків пропонує на вибір 16 вишуканих курортів. Білосніжний пісок, мальовничі гори, блакитні води Атлантичного океану і Середземного моря … Варто відзначити, що далеко не кожен готель має тут власний пляж, але практично всі муніципальні пляжні зони відзначені Блакитним прапором Євросоюзу за дивовижну чистоту і гідний догляд.

Неповторні морські курорти відкриває всім бажаючим незрівнянна Італія. Понад п’ять тисяч прекрасно обладнаних, завжди ідеально прибраних, оснащених необхідною інфраструктурою пляжів. Спеціальні співробітники постійно стежать за чистотою, порядком і безпекою відпочиваючих. Пляж можна вибрати, в залежності від власних уподобань – багатолюдний, де є можливість з кимось познайомитися і пограти в пляжний волейбол, або більш відокремлений, де можна розслабитися і відпочити без сторонніх очей.

Відпочинок на морі люблять за те, що він допомагає відволіктися від сумних буднів і дозволяє повною мірою насолодитися такою очікуваною і такою швидкоплинною відпусткою. Пляж і море – це можливість зарядитися енергією до наступної подорожі.

×