Тури в Туреччину

тури в Туреччину

По-східному гостинна Туреччина – найпопулярніший All Inclusive-напрямок в світі. У неї найкращі ціни на 5 * готелі, різноманітні розваги для дорослих і дітей, СПА, хаммам і неймовірно різноманітне харчування від світанку до заходу сонця.

Але безтурботним «Все включено» тури в Туреччину аж ніяк не вичерпуються. Колиска древніх цивілізацій з багатою історією зберігає сліди більше 2500 античних поселень. Можна досліджувати руїни Трої і Ефеса, прогулятися по Стамбулу, порелаксувати в цілющих термальних водах Памуккале, спробувати справжній кебаб і пахлаву. Крім того, Туреччина – рай для шопоголіків і шанувальників екстремального спорту.

Пляжні тури в Туреччину

Чудова турецька рів’єра – це курорти Середземного і Егейського морів, від Бодрума до Аланії, з чистими пляжами, нагородженими Блакитними Прапорами. Високий сезон триває з середини квітня по кінець жовтня. Пляжні тури на Середземноморське узбережжя кличуть в Кемер, Анталію, Сіде, Белек, Аланію, де найчастіше м’який, світлий пісок, великі комфортабельні готелі з концепціями All Inclusive і Ultra All Inclusive.

Подорож до Туреччини з дітьми

Для відпочинку з дітьми краще, ніж морські курорти Туреччини, годі й шукати. Надлишок готелів 5 * на першій береговій лінії з інфраструктурою для малюків перетворює сімейні канікули в щасливу казку. В Аланії сімейні тури будуть найбільш доступні за ціною. У Кемері у мам з дітьми в фаворитах район Текірова, де цілюще гірське повітря, пляжі з дрібною галькою і насипним піском. Чудові умови на курорті Олюденіз – дітвора купається в мілкій і дуже теплій Блакитній Лагуні. Кращий час, в який варто бронювати тури з «Все включено» в Туреччину – з червня по вересень, коли море прогрілося максимально.

Екскурсійні тури в Туреччину

Обов’язково треба побачити руїни Ефеса і оспіваної Гомером Трої, нерукотворне чудо світу – білосніжні мінеральні пагорби Памуккале. Екскурсійні тури в загадкову Каппадокію – незабутня пригода, особливо якщо вдасться політати над її інопланетними ландшафтами на повітряних кулях.

тури в Туреччину

Активний і молодіжний відпочинок

Куди поїхати молоді, жадібній до вечірок? У Кемер, Мармарис, Аланію, Анталію та Бодрум. Тури в Туреччину в тусовочні готелі цих курортів подарують лавину цілодобових веселощів вдень і вночі на дискотеках і в клубах. Екстремальні види спорту в Туреччині – це непередаваний сплеск емоцій на лоні природи. Один з найбільш захоплюючих видів екстремального спорту в Туреччині – польоти на парапланах. А ще, на будь-якому курорті Туреччини знайдеться веселий аквапарк.

×