Тури в Туреччину

тури в туреччину

Туреччина – дивовижна країна! 255 сонячних і теплих днів у році, незвичайна природа, історичні пам’ятники, розвинена інфраструктура … І ми впевнені, що Вам вона не просто сподобається, а Ви полюбите цю казкову країну з її екзотикою (адже стільки цивілізацій залишили сліди на її території), досягненнями сучасної цивілізації, люб’язним сервісом і великою кількістю нових туристичних комплексів.

Перші 10 причин придбати тури в Туреччину:

  1. Відмінний пляжний відпочинок в екологічно чистому середовищі (відсутні будь-які промислові підприємства, медузи і акули).
  2. Тури в Туреччину – низькі ціни, гарна якість обслуговування і харчування в готелях. Найкраще на Середземному морі співвідношення ціна / якість.
  3. Можливість поєднати відпочинок з шопінгом.
  4. Прекрасний сімейний відпочинок – зоопарки, аквапарки на всіх курортах, завжди спеціальні ціни для дітей. Подаруйте дітям щасливе дитинство!
  5. Зручність організації поїздки: віза не потрібна. Влітку вильоти щодня. Сьогодні зібралися – завтра полетіли.
  6. Тут розвинена мережа готелів “все включено” – заплатите один раз і забудьте про гроші, відпочивайте!
  7. Любителям активного відпочинку: рафтинг, яхти, гольф, верхова їзда, дайвінг, параплани, альпінізм … всього не перерахуєш.
  8. Засніжені схили, траси для катання на гірських лижах, підйомники і готелі високо в горах – відкрийте для себе іншу Туреччину . “Найкрасивіша країна – Батьківщина, а після неї – завжди Туреччина!”, – вважають турки і запрошують кожного упевнитися в цьому. Традиційно Туреччина приваблює туристів своїм морем, пляжами і пам’ятками. Але є інший напрямок для любителів активного відпочинку в зимовий період. Не знаєте, де покататися на лижах? Звичайно ж, в Туреччині.
  9. Можливість відвідати архітектурні пам’ятники кількох імперій: римської, грецької, візантійської, османський. А на трибунах стародавнього амфітеатру Аспендос можна послухати оперу.
  10. Тільки на цьому напрямку бувають найцікавіші та найвигідніші пропозиції – тури в Туреччину.

Наша мета полягає в тому, щоб запропонувати Вам тури в Туреччину – незабутній відпочинок і познайомити Вас з казковою Туреччиною, з її незвіданими красотами. Подорожуйте по Туреччині з нами і Ви побачите унікальність цієї країни.

×