Тури в турцію

Тури в Турцію

Серед українців тури в Турцію користуються великою популярністю – доступна вартість, близькість перельоту, високий рівень сервісу за невеликі гроші і найрізноманітніші розваги є дійсно вагомою причиною, щоб обрати саме їх.

Як відпочивати?

На такому відпочинку ви можете робити абсолютно все, що вам заманеться. Ви можете дозволити собі пасивний лінивий відпочинок і провести весь час біля моря чи у басейні – клімат Турції дозволяє це цілий рік. А можете відвідувати екскурсії, адже ця країна, в якій ще від перших століть розвивались одразу дві світові релігії (іслам та християнство) і історія якої сповнена величними і трагічними подіями, має що показати. Тури в Турцію – це можливість спробувати нові розваги (активний морський відпочинок, зокрема). І, звичайно, вам просто необхідно насолодитись місцевою культурою, її їжею і напоями.

Екскурсійна програма

Як правило, туристи, які купують тури в Турцію, більшу частину часу проводять на пляжах. Але для допитливих радимо замовити кілька екскурсій. Обов’язково відвідайте найдавніші мечеті та старовинні християнські храми.

Спробуйте вибратись у Стамбул – там ледь не кожен камінь має власну легенду. Замовити екскурсію ви зможете прямо на місці, у готелі, в якому будете мешкати. Без проблем ви зможете знайти російськомовного чи україномовного гіда, оскільки такий відпочинок користуються величезною популярністю саме серед українців і для них намагаються створити всі умови.

Зо обов’язково потрібно відвідати у Туреччину, так це базар. Торгівля у Турції – це взагалі окрема частина культури, її генетичний код. На базарі у Туреччині завжди треба торгуватись. По-перше, ви зможете придбати річ, яка вам подобається, часом в 2, 3 і навіть 10 разів дешевше від початкової ціни. А по-друге, це традиція – і торговець може навіть образитись, якщо ви одразу погодитись на початкову ціну.

Тури в Турцію за найкращими цінами

Наша туристична агенція допоможе вам дібрати тури в Турцію на будь-який смак і з будь-якою програмою на найбільш вигідних умовах. Ми допоможемо вам створити відпустку вашої мрії!

Перегляньте каталог турів за наступним посиланням: https://inter-tur.te.ua/garyachi-tyru/

×