Тури по Європі

Тури по Європі

Тури по Європі – це чудова можливість особисто познайомитись із культурою та цікавинками наших найближчих сусідів та Західної і Північної Європи. Такий туризм – чудовий варіант для допитливих, для тих, хто прагне кожного дня дізнаватись щось нове.

Що подивитись під час туру по Європі?

Все залежить від програми туру по Європі. Адже екскурсійний маршрут може передбачати відвідування різних країн: Франції, Італії, Польщі, Румунії, Нідерландів, Німеччини, Іспанії, Чехії, Словаччини, Угорщини, казкової Скандинавії. Але у будь-якому разі ви можете бути впевнені – кожна країна знайде, чим вас здивувати. Європейська цивілізація має багату історію і кожна епоха залишила на континенті власні пам’ятки.

Тур обов’язково передбачає наявність гіда, який проводитиме передбачені програмою екскурсії. Разом з тим, тури по Європі передбачають наявність вільного часу, коли ви зможете познайомитись із новим містом сам на сам.

Яка тривалість туру по Європі?

Все залежить від програми туру по Європі – як правило, вона включає відвідування одразу кількох країн і триває від 5 до 14 днів (найбільшою популярністю користуються 7-денні тури по Європі). Весь цей час ви будете переїжджати у комфортабельному екскурсійному автобусі, а туроператор візьме на себе клопоти по організації ночівлі за потреби та харчування.

Величезна перевага турів по Європі – доступна ціна. Організована поїздка буде коштувати набагато дешевше, аніж самостійна подорож. Вартість проїзду, проживання, екскурсії – все це включено у вартість путівки.

Тури по Європі: на будь-який смак і у будь-який сезон

Європа чарівна у будь-яку пору року, тому окремої прив’язки до сезону немає. Проте програма може змінюватись в залежності від місяця. Зокрема, у грудні величезною популярністю користуються різдвяні тури, у вересні багато українців прагнуть потрапити до Німеччини на Октоберфест, а весною-літом – побачити квітучі тюльпани у Голандії. Ці моменти враховуються при розробках окремих екскурсійних програм.

Хочеш якісний і доступний за ціною відпочинок?

Туристична агенція пропонує тури по Європі за доступними цінами. Різноманітні програми на будь-який смак, комфортабельні автобуси та найвигідніші умови – ось чому вам варто звернутись саме до нас.

Каталог гарячих турів за наступним посиланням: https://inter-tur.te.ua/garyachi-tyru/

×