Страхування

Страхування

Як вибрати поліс при виїзді за кордон

Страхуйтеся в надійних компаніях, це позбавить Вас від зайвих проблем при страховому випадку. Вибираючи страховика, подивіться на його місце в проекті Народний top. Рейтинг страхових компаній і ознайомтесь з думкою клієнтів про нього. Оцініть розмір необхідної Вам страхової суми в залежності від країни, куди збираєтеся, і виду відпочинку. У будь-якому випадку віддавайте перевагу полісам зі страховою сумою від 30 тисяч доларів. Якщо за кордоном Ви маєте намір займатися екстремальними видами спорту, купуйте страховку саме для цього (вона коштує в 1,5-3 рази дорожче). Не намагайтеся використовувати для такого відпочинку звичайну страховку – вона все одно не буде працювати, і Ви даремно витратите гроші.
Перш ніж купувати поліс ретельно вивчіть весь перелік ризиків, що покриваються і виключення зі страхового покриття. Особливу увагу зверніть на питання, пов’язані з вагітністю та стоматологічними послугами.

Дії при страховому випадку

1. Зателефонуйте в сервісний центр за номером, вказаним на полісі. Проінформуйте про те, що трапилося і повідомте Ваші прізвище, ім’я, по батькові, номер контактного телефону, місце виїзду. Дайте відповідь на інші питання диспетчера.
2. Чекати дзвінка у відповідь з інструкцією про подальші дії: якщо стан пацієнта важкий, до вас пришлють лікаря, інакше треба буде самостійно поїхати в клініку, яку назве працівник компанії. При зверненні в інші медустанови страховка діяти не буде.
3. В клініці можуть надати допомогу безкоштовно або попросити сплатити лікування. У останньому випадку треба зберегти усі чеки про оплату, щоб отримати по них відшкодування вже в Україні.
4. Після надання першої допомоги, можливо, доведеться придбати ліки. Це треба робити тільки по рецепту, який разом з чеками також допоможе в подальшому відшкодуванні витрат.
5. Ретельно збирайте і перевіряйте документи, що підтверджують Ваші звернення до лікаря і лікування. До таких документів належать:
– оригінал довідки-рахунки з медустанови; оригінали виписаних лікарем у зв’язку з даним захворюванням рецептів; оригінал виданого лікарем направлення на лабораторні дослідження і рахунки лабораторії з датами, найменуванням і вартістю наданих послуг.

Знайдіть Вашу ідеальну подорож

×